Realitní
makléř/makléřka
OF Group s.r.o. aktuálně hledá
realitního makléře/makléřku.
Co požadujeme?
Co budete dělat?

Realitní makléř/makléřka
Co nabízíme?
Chceš se přidat k nám do týmu? Ozvi se nám!
Tvořit inzeráty, telefonovat s klienty

budeš mít volnou ruku v marketingu za pomoci našeho marketingového oddělení

Řešit smlouvy s právníky

prodávat naše vlastní byty/domy, máme bohaté portfolio a neustále stavíme další projekty.

jezdit na prohlídky
Stálý příjem nemovitostí (stálý přístup k nim)
Možnost karierního růstu
Kancelář v centru Brna se zázemím
Možnosti dalšího vzdělávání
Veškeré informace o nemovitosti
( všechny podklady i stavební postupy)
Marketingová podpora, vystavování inzerce, podpora sociálních sítí
Staňte se klíčovým hráčem v našem týmu a pomozte nám definovat budoucnost finančního poradenství!

Zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mail přes odpovědní formulář.
Těšíme se na vaši spolupráci a na společné dosahování cílů!

Minimálně středoškolské vzdělání
Dobré komunikační schopnosti
Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

Předchozí obchodní zkušenosti vítány

Zkušenosti v realitní branži nejsou podmínkou

U začínajících realitních makléřů požadujeme absolvování realitních zkoušek – klidně po nástupu
Řidičské oprávnění skupiny B