Administrativní pracovník/pracovnice
OF Group s.r.o. aktuálně hledá administrativního pracovníka/pracovnici.
Co požadujeme?
Co budete dělat?

Co nabízíme?
Chceš se přidat k nám do týmu? Ozvi se nám!
Příprava podkladů a nabídek pro jednání

Komunikace s klienty
a partnery společnosti
Organizace
firemních akcí a schůzek

Vedení chodu kanceláře

Zajištění administrativní činnosti
Příprava podkladů pro účetní

Nástup možný ihned
Práci s týmu profesionálů, právnické oddělení, marketingové oddělení, obchodní oddělení

Minimálně středoškolské vzdělání
Dobré komunikační schopnosti
Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

Zkušenosti nejsou podmínkou

Živnostenský list

Možnost karierního růstu
Luxusní kancelář v centru Brna s možností parkování
Možnosti dalšího vzdělávání
Práce na IČO – 30 000 Kč
Staňte se klíčovým hráčem v našem týmu a pomozte nám definovat budoucnost finančního poradenství!

Zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mail přes odpovědní formulář.
Těšíme se na vaši spolupráci a na společné dosahování cílů!