Prodej rodinného domu 181 m²
Žabčice, okres Brno-venkov
POPIS
Hledáte skvělou alternativu k bydlení v Brně? Novostavba rodinného domu 3+kk s možností rozšíření na 4+kk o celkové rozloze 181 m² s pozemkem o ploše 793 m² a jen 20 min od Brna. Kolaudace této novostavby proběhla teprve letos, voní novotou a je pro vás nachystána k okamžitému nastěhování.

Dům se nachází v obytné zóně na ulici U Rybníka. V místě je, jak už ulice napovídá, rybník (přímo naproti domu). Okolí je tedy zcela ideální na krátké každodenní procházky. Žabčice jsou místem nejen pro milovníky dobrého vína, rozprostírá se zde vinařská oblast spolu s viniční tratí.

Při vstupu do vchodových dveří domu se přes vstupní halu dostaneme do prostorné místnosti, ve které se nachází samotné srdce domova. Obývací pokoj je propojený s kuchyňským koutem. Finální podoba kuchyňské linky je jen na vás, každou správnou hospodyni nadchne spíž, kde uchováte spoustu dobrého jídla a pití. Otevřený denní prostor je atraktivitou nejen pro rodinu s dětmi. Kdykoliv přijde návštěva, nemusíte je nechat sedět osamoceně v obývacím pokoji. Místnost doplňuje prostorné francouzské okno se vstupem přímo do zahrady, který poskytuje dokonalý dohled nad dětmi, jež jsou v bezpečí na uzavřeném prostoru. Terasa je vnořena do dvou sousedních domů, poskytuje tak příjemné soukromí na posezení.

V patře se nachází dva pokoje a prostorná koupelna s vanou a toaletou, která je kompletně zařízena v moderním a čistém designu s obklady a dlažbou v dekoru mramoru. Jeden z pokojů je uzpůsoben k možnému rozdělení na dva samostatné neprůchozí pokoje. Získat tak můžete dva stejně velké pokojíčky. Koncept celého domu je navržen moderně a vkusně. V pokojích je položená vinylová podlaha v dekoru dubu. U vstupní haly se nachází toaleta se sprchovým koutem a průchod do garáže. Nechybí technická místnost, kde je umístěn elektrický kotel, který zajištuje ohřev vody a vytápění podlahovým topením. Samozřejmostí je příprava vody a elektroinstalace na terasu za domem pro bazén. Pozemek je přístupný rovněž ze zahrady, kde je dle územního plánu možná další potencionální výstavba, ať už zahradního domku, popřípadě plnohodnotného rodinného domu.

V okolí rodinného domu je dostupná veškerá občanská vybavenost. Hlavním benefitem je výborná dostupnost do Brna (20 min. vlakem i autem). Nájezd na dálnici je 7 km daleko. V obci je též vlaková zastávka s dostupností do Brna. Nechybí zde školka, základní škola, obchody s potravinami, pošta, zdravotní středisko, obecní policie nebo úřad. Samozřejmostí je sportovní a volnočasové vyžití – sportoviště, knihovna, galerie, koupaliště, veřejné kluziště či workoutové hřiště.

Podstatným benefitem je možnost převzetí stávajícího hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 1,99 % p.a.
Cena: 10 685 000 Kč
Detaily
  • Užitná plocha: 181 m2
  • 1 Ložnice
  • Pozemek: 793 m2
  • 2 Koupelny
Lokace
© 2023 OF Reality s.r.o.; IČO: 17264979 | Všechna práva vyhrazena. | By Designmind